Minerální kazetové stropy

Inovativní řešení, nízké náklady, minimální náročnost.

Doba, kdy do každé místnosti neodmyslitelné patřil bílý strop, je snad již nenávratně pryč. Spolu s odvážnějšími řešeními samotných interiéru místností musely logicky přijít na řadu také patřičné úpravy stropů. Právě bílý strop totiž může značně narušit jinak perfektně harmonický interiér místnosti, zatímco odpovídající designové provedení stropu dodá místnosti i tu poslední špetku dokonalosti.

Vynikající poměr ceny a užitné hodnoty nabízejí minerální kazetové stropy. Kazetové stropy umožňují snadnou a efektní úpravu designu jakéhokoliv stropu, za přijatelnou cenu. Na výběr máte z množství variant, ze kterých si zaručeně vyberete ten, jež bude danému prostoru nejvíce ku prospěchu.

Moderní minerální kazetové stropy jsou vyráběny ze sádrokartonu, jež je pokládán na hliníkovou konstrukcí pod stropem. Rozměr jednotlivých kazet je standardizován. Díky skrytému závěsnému systému nic nenarušuje vzhled jednotlivých kazet a zároveň je zaručena také jejich snadná výměna. Kombinace různých odstínů kazet umožňuje zcela neokoukané a originální designové variace. Problém nečiní ani montáž bodového osvětlení či vytváření otvorů pro lustry, klimatizaci a podobně. Pomocí kazetových stropů lze také lehce skrýt nejrůznější poruchy klasického stropu či místa, kde se nachází komunikační potrubí nebo kabely.

Kazetové minerální stropy jsou přímo ideálním stropním systémem pro úpravu stropů kanceláří, chodeb či například veřejných míst, jako jsou nemocnice, úřady nebo restaurace. Předností kazetových stropů je také jejich velká mechanická odolnost.

Pokud tedy přemýšlíte nad razantní změnou vzhledu vašeho fádního stropu a hledáte cenově dostupné řešení, pak jsou speciální minerální napínané stropy tím pravým řešením pro váš projekt.