Ceník

Kolik co stojí a co určuje cenu.

Napínané stropy – ceník

Ceny stavebních úprav v nemovitostech je každý rok jiný a ceny se mění v závislosti na několika faktorech. Nebudeme ale rozebírat obecné ceny stavebních prací, nicméně konkrétně toho co děláme a to napínané stropy.

Ceník - napínané stropy

Vzhledem k povaze stavebnictví, oboru závislému na mnoha okolnostech a se zcela specifickou produkcí, je určení ceny velmi komplikované. Kolik bude napínaný strom ve finále stát, určuje například lokalita (kam bude potřeba dopravit materiál a řemeslníky), období (napínané stropy se dělají celoročně, nicméně v době kdy se moc nestaví, lze občas ve stavebninách najít nějakou slevu na materiál) a v neposlední řadě to je rozloha stropu a výběr materiálu.

Cena

Cena se ve finále dá rozdělit na tři položky:

  • Cena za montáž (cena za práci) – zahrnuje vlastní provedení práce (nezávisle na skutečném počtu řemeslníků). Její součástí nejsou náklady na přesun (tj. náklady na dopravu v rámci stavby).
  • Cena za materiál – zahrnuje i náklady na dopravu materiálu na stavbu.
  • Doprava – náklady na přesun pracovníků na stavbu.

Kromě již zmíněných faktorů, cenu určuje výběr materiálu a provedení. Určující je například tloušťka fólie, jaké budou potřeba obvodové lišty, v jakém provedení bude fólie, atd. Co se prací týká, v ceně je například návštěva pracovníka který musí vše důkladně zaměřit, návrh řešení, výroba plachty, montáž obvodových lišt, příprava konstrukcí, instalace plachty, dokončovací práce, instalace ozdobných lišt a další.

Cena za napínané stropy běžných tvarů jako jsou čtverec, nebo obdélník začíná na ceněod 980 Kč / m². V případě atypického prostoru je nutné cenu stanovit individuálně. Cenu může určovat i celková plocha, výška stropu od podlahy, do čeho se vrtá ( cihla, beton, obklad …). U prostupů jsou také ceny individuálně podle velikosti ( pro představu je to od 450kč do 1500kč ).

Důležitou informací je, že u podsvícených podhledů dokážeme zajistit i montáž LED osvětlení. Toto naceníme zvlášť.

Kromě dobré ceny můžeme nabídnout dlouholetou praxi v oboru stavebnictví (napínané stropy děláme v podstatě od doby kdy tato technologie přišla na trh). Všichni zaměstnanci jsou u nás na hlavní pracovní poměr. Fólie které instalujeme, jsou vyrobené v Německu a Belgii (nepoužíváme nekvalitní dovoz z východu). A koneckonců se můžete podívat na reference.

Pokud už jste se rozhodli, nebo máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

+420 739 600 059 |  +420 739 600 057 |  info@napinanestropy.com