Chtěli byste napínaný strop? Kontaktujte nás.

Napínané stropy, materiál, instalace, výhody, barvy a další informace ...

Napínané stropy Brno

Napínané stropy Brno

Napínané stropy a kazetové napínané stropy umožňují snadnou a efektní úpravu designu jakéhokoliv stropu, za přijatelnou cenu. Na výběr máte z nepřeberného množství barevných odstínů, ze kterých si zaručeně vyberete ten, který bude danému prostoru nejvíce ku prospěchu. Ať napínané stropy využijete doma, či v kanceláři, tak se můžete těšit na příjemnou změnu oproti tomu, na co jste byli zvyklí až doposud, protože Váš domov s napínanými stropy zcela ožije a stane se jedinečným. Nejedena návštěva ocení Váš vkus a bude obdivovat Váš nový strop, v kanceláři zajisté okouzlíte potencionální klienty Vašim vkusem a elegancí, díky čemuž se Vám podaří získat nejednu zakázku.

Moderní napínané kazetové stropy jsou vyráběny ze speciální fólie, jež je natažena mezi hliníkovou konstrukcí po obvodu kazety. Standardní rozměr jednotlivých kazet je 600mm x 600mm. Díky skrytému závěsnému systému nic nenarušuje vzhled jednotlivých kazet a zároveň je zaručena také jejich snadná výměna. Kombinace různých odstínů kazet umožňuje zcela neokoukané a originální designové variace. Kazetové napínané stropy jsou přímo ideálním stropním systémem pro úpravu stropů kuchyní, chodeb či například na veřejná místa, jako jsou nemocnice, bazény nebo restaurace. Předností kazetových stropů je také jejich velká mechanická odolnost.

Speciální fólie skvěle odolává proti mechanickému poškození, korozi, drží si svou původní barvu a tvar po mnoho let, je snadno omyvatelná, nehořlavá a velmi lehká. Pokud se rozhodujete o tom, co pořídit do kanceláře, či třeba do obchodu, tak zkuste zauvažovat nad napínanými stropy, které Vás jistě mile překvapí. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, či budete chtít vědět více o napínaných stropech, tak je tu pro Vás společnost Napinanestropy.com, která Vám nejenom poradí v oblasti napínaných stropů.